Skladník 25 700 Kč Písek 3 směny PRO ABSOLVENTY NAVÍC 40 000 NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Lokalita Písek
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do skladu mimo průmyslovou zónu hledáme posily na pozici skladník.

Pracujeme na 3 směny a od nových kolegů očekáváme, že budou umět s počítačem, ostatní naučíme.

Pro absolventy SOU nebo SOŠ máme navíc náborový příspěvek 40 000 Kč, který dostanou, když nastoupí v červenci!

Popis pozice:

- práce se čtečkou,

- expedice materiálu,

- práce na počítači.

Profil kandidáta:

- možnost pracovat na 3 směny,

- znalost práce na počítači.

Nabízíme:

- základní mzdu 20 000 Kč,

- příplatky za směny cca 2 000 Kč,

- odměny až 3 700 Kč,

- absolventům SOU nebo SOŠ při nástupu v červenci vyplatíme náborový příspěvek 40 000 Kč,

- příspěvek na stravu,

- 13. mzda.

Pošlete životopis nebo kontakt na vás a my se vám ozveme.