Hledáme lidem práci Manpower

Laborant/ka v nadnárodní společnosti

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staňte se členem týmu kvalifikovaných a zkušených expertů! Získáte práci v přátelském prostředí a zázemí silné nadnárodní společnosti ALS Czech Republic. Ta poskytuje služby v oblasti chemických, radiochemických, mikrobiologických a fyzikálních měření.

Popis pozice:

  • Samostatná příprava vzorků k analýze

  • Samostatné provádění některých analýz a zpracovávání jejich výsledků

  • Spolupráce na zabezpečení systému kontroly kvality

  • Možnost spolupráce na projektech (optimalizace metod)

  • Úzká spolupráce s kolegy na pracovišti

  • Práce v jednosměnném nebo i ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta:

  • Dokončené SŠ vzdělání chemického, potravinářského nebo farmaceutického směru
  • Praxe v analytické laboratoři a znalost základních laboratorních technik – výhodou
  • Pečlivý, spolehlivý, samostatný i týmový hráč
  • Ochota učit se novému
  • Práce na PC

Rádi u nás přivítáme i nezkušené nadějné talenty, které odborně zaškolíme.

Nabízíme:

  • Možnost kariérního posunu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Osobní ohodnocení
  • MultiSport karta
  • Zajímavé firemní akce

Pokud se vám pozice líbí, kontaktujte mě přes odpovědní tlačítko níže nebo přímo na čísle zobrazit tel. číslo .

  • Letohrad
  • Pavel Tacl
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. srpna
  • Vodňany
  • Prch-Qrest z.ú.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Krašlovice
  • VIN-TRANS s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Vodňany
  • AGRO Vodňany a.s.
  • Vyškov
  • Sociální služby Vyškov, příspěvková…
  • od 24 180 Kč
  • České Budějovice
  • Miroslav Švrček
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Chýně
  • O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. září
  • Chlumec nad Cidlinou
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ akce biolog Bor data dění EU farma fyzik hodnocení HR IT kandidát kvality měření Most možnost náplň práce nové ohodnocení paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe prostředí připojištění společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál technik vzdělání vzor znalost člen dovolené firemní chemické chemický kariérní karta kontakt kontroly kov list na pracovišti náplň národní oblast oblasti odbor odpovědní osobní PC pečení penzijní potravinář PR profi projekt přátelské příprava služby systém talent tým