- 47 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Pro koho budete pracovat a koho hledáme?
Ve Správě železnic se staráme o to, aby vlaky v Česku jezdily bezpečně a spolehlivě. Udržujeme a modernizujeme železniční tratě, stanice i technická zařízení, bez kterých by železniční doprava nemohla fungovat.
Do týmu v Praze hledáme elektrotechnika se vzděláním v oboru elektro. Vítáme absolventy i zkušené odborníky, kteří chtějí pracovat s technikou v reálném provozu. Důležitá je chuť učit se nové věci, technické myšlení a samostatnost po zaučení.
✨ Co vás v této roli čeká a nemine?
⌚ Pracovní doba: pondělí–pátek, denní směna
🔥 Co je pro tuto práci potřeba?
💰 Co vám za to můžeme nabídnout?
💰 Co vám dále za to můžeme nabídnout?
🏢 Kde budete pracovat?
Olbramovice
👣 Jaké jsou další kroky?
Pokud vás práce v elektrotechnice na železnici zaujala, pošlete nám svůj životopis přes odpovědní formulář. Rádi se vám ozveme a domluvíme další postup.
📩Máte nějaké otázky? Neváhejte se nám ozvat!
Mgr. Enis Hodja
Zobrazit tel. číslo
🚆 Kdo jsme?
Jsme Správa železnic, státní organizace, která se stará o to, aby vlaky v Česku jezdily bezpečně, spolehlivě a včas.
Pečujeme o železniční tratě po celé republice, modernizujeme stanice i zabezpečovací zařízení a budujeme páteřní síť, na kterou se denně spoléhají miliony lidí.
Už více než 20 let jsme pevnou součástí české železnice – a s téměř 17 000 kolegy po celé zemi patříme k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům u nás.

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.