Volné místo ve firmě Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.

Skladník / manipulační dělník

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Záběhlice, Praha
Firma Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 22.000 Kč

O nás

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.

Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Jeho výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických.

O nás

Přistupujete k novým výzvám s vášní a berete na sebe odpovědnost za své činy? Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Vyrábíme a distribuujeme pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas, Maximo a Cultor.

Náplň práce:

  • Obsluha manipulační techniky
  • VZV, tahač
  • vykládání/nakládání kamionu
  • ranní směna

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • NÁSTUP IHNED

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • nástupní mzda od 20.000,- Kč
  • navíc k platu 15% variabilní složka mzdy
  • roční bonus 19 820,- Kč
  • Flexi Pass 1 000,- Kč
  • příspěvky na stravování / závodní jídelna
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost ubytování s příspěvkem
  • výborná dostupnost MHD
  • vlastní parkoviště

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát