Volné místo ve firmě HR Direct s.r.o.

Inženýr zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Firma HR Direct s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Alexandra Konfálová, zobrazit tel. číslo

O nás

HR Direct s.r.o.

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, že doporučujeme kvalifikované kandidáty také na pozici, které se velmi těžce obsazují. Úspěch je založen na správném pochopení požadavku klienta, které mnohdy pro něj není snadné definovat. Jde o porozumění souvislostem ve firmě, nutnost chápat mezi řádky a mít velký cit na to jaký kandidát osobnostně a profesně splní očekávání klienta. Podporujeme klienty v jejich nárocích.

Pro silného lídra, výrobce bezpečnostních prvků, prestižní závod v ČR, hledáme Inženýra zákaznické kvality s ANJ, s výbornými komunikačními znalostmi a znalostí nástrojů kvality (8D, FMEA, MSA, SPC…)

Co budete dělat?

  • Komunikovat se zákazníkem dle konkrétních požadavků a potřeb, řešit zákaznické reklamace
  • Řídit přípravu 8D reportů pro zákazníka
  • Hledat a nastavovat okamžitá nápravná opatření
  • Pravidelně provádět interní audity, aktivně se účastnit zákaznických auditů
  • Zajišťovat metodickou činnost, analýzy procesů a jejich vyhodnocení

Co byste měli mít:

  • Zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro, strojní, kvalita)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace přes MS Teams, mail, f2f)
  • Znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, MSA, SPC…)
  • Základní znalost zákaznických portálů (ideálně VW / BMW / Ford / Mercedes)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu (37,5 h/týden) a flexibilní časové konto
  • Benefit program Cafeterie (700 Kč/měsíc)
  • Roční a věrnostní odměny
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny za doporučení známého na pracovní pozici
  • Soutěže a akce pro zaměstnance

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát