▶ Operátor CNC / Do kmene / vhodné i pro Absolventy (m/ž)

Lokalita Napajedla
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu sídlící v Napajedlech hned u Otrokovic hledáme Operátory CNC , CNC Brusek a CNC Fréz

Nejsou pro nás důležité roky zkušeností, ale Vaše chuť do práce. Vše Vás naučíme!

Co Vás čeká?

  • Budete obsluhovat CNC stroje, CNC Brusky a CNC Frézy
  • Budete brousit nástrojovou ocel, popřípadě ji dále na CNC stroji opracovávat
  • Budete měřit výrobky a kontrolovat výrobu dle výkresové dokumentace.
  • Získané zkušenosti a kvalifikace Vám v budoucnu pomohou na trhu práce.
  • Obsazujeme i další strojírenské a zámečnické pozice.

Co pro Vás máme připraveno?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení (od 30 000 Kč ve zkušební době, od 35 000 do 40 000Kč po zkušební době bez přesčasů)
  • Nástupní bonus (20 000 - 50 000 Kč)
  • Možnost zvyšování kvalifikace spolu s růstem mzdy
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál - 58 Kč navíc do výplaty za každou směnu
  • Příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs.
  • Občerstvení na pracovišti
  • PRAVIDELNÁ VALORIZACE MZDOVÝCH TARIFŮ - NEMUSÍTE SE HÁDAT O VYŠŠÍ MZDU, KAŽDÝ ROK VÁM BUDE AUTOMATICKY ZVÝŠENA!

Co očekáváme od Vás?

  • Chuť učit se nové věci.
  • Mít vlastní odpovědnost (netolerujeme pozdní příchody do práce ani alkohol v práci).
  • Práce ve 3-směnném provozu.

Výhodou bude když:

  • Budete mít výuční list ze strojírenského oboru (není podmínkou)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát