3D měření Automotive - nástup Ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Velká Bíteš
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Hledáme šikovného měřiče, který by nám pomohl měřit plastové díly, připomínkovat výkresy a reportovat naměřené hodnoty. Ať už jsi absolvent nebo zkušený mazák, který by rád pronikl do světa nejmodernějších technologií, u nás určitě najdeš své místo.

Náplň práce:

  • Měření plastových dílů na 3D stroji
  • Report výsledů
  • Připomínkování výkresů
  • Tvorba měrových protokolů

Co od Vás očekáváme:

  • Výuční list
  • Technické myšlení
  • Orientace v technické dokumentaci (pojmy jako kóta a rádius ti nejsou cizí)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. mzda,
  • 14. mzda
  • 25 dní dovolené,
  • Příspěvek na dopravu až do výše 2080 Kč,
  • Dotované stravování (strava za 35 Kč),
  • Flexibilní pracovní doba s možností home-office,

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát