Pracovník ve výrobě na ranní směnu

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sabina Šváchová, zobrazit tel. číslo

Hledáš letní přivýdělek nebo dočasné zaměstnání v mezidobí?

Jsi pracovitý a vyhovuje ti pracovní do od 6 do 14 hod?

Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Pro našeho klienta z oblasti chemického průmyslu hledám vhodné pracovníky na pozice: Pracovník výroby suchého ledu a Plnič technických plynů pro Prahu 9 - Kyje.

Popis pozice:

- plnění přepravních prostředků suchým ledem

- plnění lahví na technické plyny

- ruční manipulace s lahvemi

- manipulace VZV (výhodou, pokud nemá zkušenost, rádi tě to naučíme)

Profil kandidáta:

- zkušenosti na podobné pozici či ve výrobě - výhodou

- pracovní doba každý všední den od 6 do 14 hod - podmínkou odchodit každý den

- zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

- spolupráce na hlavní pracovní poměr do 31.8.2022

- nástup možný ihned

- mzda: 26 000 Kč / měsíc

- 5 týdnů dovolené + 4 dny volna na odpočinek

- kvartální prémie

- závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele)

- lokalita: Praha 9 - Kyje

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát