Obsluha a seřizovač svařovacího robota

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Kopřivnice
Firma KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Ing. Alice Štefková, zobrazit tel. číslo

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná firma, s moderním zázemím v obci Kopřivnice – Mniší.

Zabýváme se sériovou i kusovou výrobou.

Náplň práce:

  • Obsluha, seřizování a programování svařovacího robota
  • Předpříprava dílců pro cyklus svařování – stehování
  • Úzká spolupráce s technology
  • Optimalizace svařovacích cyklů

Co od Vás očekáváme:

  • Svařovací průkaz MIG/MAG výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provoze
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Moderní zázemí a přátelský kolektiv
  • Příležitost prosazovat vlastní nápady
  • Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice
  • Mimořádné kvartální odměny
  • Pololetní odměny dle hospodářského výsledku
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Odměny za Kaizen – zlepšovací nápady
  • Příspěvek na stravování
  • Bezproblémové parkování v areálu firmy

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát