Volné místo ve firmě SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Pracovník ve výrobě – až 40 000 + bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kouřim
Firma SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

Pro čerstvé projekty naší společnosti hledáme nové pracovníky ve výrobě. Práce probíhá v čistém bezprašném prostředí, a to jak ve výrobě, tak u počítače. Těšíme se na Tvé odpovědi!

Náplň práce:

  • Obsluha výrobního zařízení, kontrola procesu, sterilizace a čištění
  • Dodržování výrobních postupů
  • Řízení výrobních procesů pomocí specializovaných počítačových programů
  • Pečlivé záznamy do výrobní dokumentace
  • Příprava materiálů a surovin pro výrobu – navažování, manipulace a přídavky do výrobních zařízení

Co od Tebe očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Český jazyk
  • Zkušenosti s prací na PC

Práce je na 12. hodinový směnný provoz (krátký/dlouhý týden)

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Základní mzda: 30.000 Kč
  • Náborový příspěvek: 30 000 Kč
  • Roční bonusy a 13. mzda
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu až do 4.260 Kč
  • Strava za 15 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Další bonusy: odměny za věrnost, výhodné mobilní tarify, příspěvky na rekreaci dětí 1 500 Kč na jedno dítě…

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát