Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SUPERVISOR VE SKLADU Praha-východ

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Hlavenec
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Barbora Štěpánová, zobrazit tel. číslo

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s vedením lidí ve skladu/logistice ve výrobní společnosti? Máte přirozenou autoritu a umíte správně rozdělovat i vyhodnocovat úkoly svým podřízeným? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní moderní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

* vedení mistrů ve skladu
* rozdělování práce lidem na směně v rámci skladu a logistiky
* dohlížení na dodržování pracovní postupů
* podílení se na optimalizaci skladových procesů

Co od Vás očekáváme:

* min. SŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (alespoň trochu se domluvit je velkou výhodou)
* zkušenosti na obdobné pozici
* zkušenosti s prací ve skladovém systém

Co Vám můžeme nabídnout:

* práce pouze na denní směny 8h/den
* týden dovolené navíc
* sick days
* příspěvek na sportovní aktivity
* příspěvek na penzijní připojištění
* stravenky

* termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
* místo výkonu práce: Praha-výcho

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát