Hledáme lidem práci Manpower

Elektroúdržbář a servis - Praha východ

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Biotechnologická společnost s nejmodernějším výrobním zařízením hledá do svého týmu zaměstnance servisu a údržby výrobních zařízení v okrese Praha – východ. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy s technickým vzděláním.

Popis pozice:

  • pravidelná údržba tanků a potrubí v laboratoři
  • promazávání, čistění a oprava výrobních zařízení
  • zjišťování servisních oprav
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • 60% práce spočívá v manuální práci, zbývajících 40% zahrnuje čtení technické dokumentace

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • vyhláška 50/78 Sb., min §5
  • AJ alespoň na základní úrovni (stroje hlásí poruchy v angličtině)
  • výhodou je zkušenost se servisem či údržbou výrobního zařízení

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení + příplatky za směnnost
  • příspěvek na dopravu + možnost využití svozového autobusu
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • nepřetržitý směnný provoz (krátký a dlouhý týden)
  • smlouva na dobu neurčitou

  • Sluštice
  • TOPSTONE s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • Brno
  • Pineal s.r.o.
  • 18 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Ostrava
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Lanškroun
  • ZITA - J a Z s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Třeboň
  • ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Zábřeh
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • od 16 500 Kč
  • Slaný
  • Nová veterina Slaný s.r.o.
  • Klatovy
  • Klatovská dopravní společnost s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • Výrobna lahůdek Spurná,s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Mateřská škola a základní škola Kyjov,…
  • 29 490 – 34 050 Kč
  • Boží Dar
  • H - LEVEL, group s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

absolvent AJ auto Bor den dokumentace elektro EU hodnocení HR IT kandidát možnost na dobu neurčitou náplň práce NDA nepřetržitý ohodnocení plat pojištění pozice práce Praha příplatky příspěvek řízení smlouva společnost spolupráce stravování týden vhodná vzdělání zdravotní životní pojištění dar dny dokument dovolené na dobu náplň oddělení okres oprava Ostatní penzijní platové ohodnocení PR profi servis standard stroj technické technický technolog tým údržba volna výrobní závod zkušenost životní