Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Staň se team leaderem a pojď vést svůj tým!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Nymburk
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která má dlouholeté působení v rámci regionu v současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU - TEAM LEADER - 30.000 CZK ZÁKLAD + 20.000 CZK nástupní bonus + 13./14. PLAT + APPLE iPHONE JAKO DÁREK - NÁSTUP DLE DOMLUVY - MÍSTO VÝKONU PRÁCE NYMBURK

POZICE JE VHODNÁ PRO JUNIORNÍ KANDIDÁTY, KTEŘÍ MAJÍ CHUŤ SE POSUNOUT VE SVÉ PROFESI - NAUČIT SE PRÁCI S TÝMEM - MAJÍ CHUŤ A POTENCIÁL VÉST LIDI, ORGANIZOVAT PRÁCI A DOHLÍŽET NA SVŮJ ÚSEK - OKR. NYMBURK

NEMUSÍTE BÝT HOTOVÝ SHIFT LEADER - STAČÍ JEN MALÁ ZKUŠENOST S VEDENÍM LIDÍ/KOORDINACI PRÁCE.

Náplň práce:

  • vedení 7-10 členného týmu operátorů na výrobní lince v třísměnném provozu - při této činnosti plánujete a přidělujete práci kolegům, zajišťujete jejich vzdělávání a zvyšování kvalifikace, radíte jim a podporujete je při řešení vzniklých problémů
  • budete koordinovat a evidovat práci přidělených externích pracovníků
  • pokud splníte úkoly spojené s vedením týmu, pomůžete při produktivní práci na zakázkách na výrobní lince
  • budete kontrolovat výkazy práce, zaznamenávat do PC docházku a také sledovat výrobní data v elektronickém systému
  • vaší zodpovědností bude včasné zhotovení zakázky ve výrobě a efektivní využívání interních i externích zaměstnanců ve správný čas na správném místě a zajištění správného složení týmu
  • neméně důležitá je také spolupráce s ostatními útvary (např. logistikou, kvalitou...)

Co od Vás očekáváme:

  • máte doklad o ukončeném vzdělání , baví vás komunikovat, organizovat a vést, máte zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti (ideálně automotive), jste otevřená/ý spolupráci s ostatními odděleními a nešetříte iniciativou, chcete na sobě dále pracovat a růst
  • co neumíte, naučíme vás
  • Co bude Vaší výhodou?
  • může se Vám hodit ŘP skupiny pouze výhoda

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilizační (náborový) příspěvek 10000 Kč
  • Obědy za 23 Kč
  • bonus za nekouření 500,- Kč
  • Využít můžete i další benefity:
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč