Hledáme lidem práci Manpower

Technolog výroby s home office

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Ozbrojené síly a bezpečnost

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do stabilní automotive společnosti plné skvělých lidí hledáme nového člena/členku týmu technologie do stávající výroby i nových projektů.

Místo výkonu práce: Choceň

Popis pozice:

  • samostatně nebo ve spolupráci s kolegy budete tvořit technologické normy a postupy ve výrobě
  • optimalizace postupů výroby, zajištění technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy ze zahraničí na vývoji
  • participace na jednoúčelových strojních zařízeních
  • podpora při tvorbě kalkulací
  • normování práce a tvorba kusovníků
  • komunikace v anglickém jazyce

Profil kandidáta:

  • zkušenosti z automotive na technické pozici
  • komunikativní znalost AJ (např. mírně pokročilá s ochotou se vzdělávat)
  •  znalost výrobní dokumentace a výrobních metodik

Nabízíme:

  • možnost home office pár dní v měsíci
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění
  • finanční odměny – roční prémie, životní jubilea, narození miminka
  • výhodné telefonní tarify pro celou vaši rodinu
  • možnost navštěvovat firemní kurzy AJ
  • společné akce a teambuildingy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Chrudim
  • ABI Special s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hradec Králové
  • 40 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Ostrava
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 5. ledna
  • Ostrava
  • Monika Gajdošová
  • 25 000 – 30 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., Go Digital! s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., RKO GROUP a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., PK ham spol. s r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., SANITINO s.r.o., AGRICO, s.r.o., Šmídl Provozní Holding s.r.o., Expedo s.r.o., Armádní Servisní, příspěvková organizace, Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., ABI Special s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Krajské ředitelství policie Pardubického kraje, ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Miroslav Svoboda, NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Czech s.r.o., ForCamping s.r.o., Ravensburger Karton s.r.o., CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o., TextilEco a.s., Tlapnet s.r.o., BS FOOD s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., MONDO s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., Möbelix, LUCIUS FOX engineering s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., J 4 s.r.o., AJK CZ s.r.o., Rubena, s.r.o., Lázně 1897, s.r.o., Domácí hospic Vysočina, o.p.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Petr Ryšavý - AUTODOPRAVA, s.r.o., Základní škola M. Choceňského, Choceň, Josef Morávek, NOPEK, a.s., PowerJob s.r.o., Recycling - kovové odpady a.s., HANOI PE s.r.o., Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141, Město Ústí nad Orlicí, SVĚT OKEN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Zámečník / Zámečnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Mechanik / Mechanička, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Svitavy, Choceň, Vysoké Mýto, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Moravany, okres Pardubice, Hrochův Týnec, Tuněchody, Těchonín, Slatiňany, Chrudim, Pardubice, Polička, Hlinsko, okres Chrudim, Bylany, Předměřice nad Labem, Moravská Třebová, Smiřice, Roudnice, Náchod, Velichovky, Nové Město na Moravě, Chotěboř, Vračovice-Orlov, Potštejn, Ústí nad Orlicí

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ akce auto dokumentace hledám home office HR Choceň inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy měsíc místa místo Most možnost narození normy nové odměny Office penzijní připojištění podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce stabilní tarif tarify teambuilding technologie telefon uchazeč volno výkon výrobní dokumentace vyšší zahraničí zkušenosti znalost anglické člen dokument dovolené finanční firemní místo výkonu práce penzijní PR prémie profi projekt případ přístup roční stroj technické technolog tvorba tým volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost životní