Volné místo v: Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Státní správa a samospráva, Policista / Policistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.070 – 34.600 Kč
Kontakt KŘP Královéhradeckého kraje, zobrazit tel. číslo

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Hledáme odvážné jedince s vysokou mírou zodpovědnosti a občanského povědomí, který má zájem sloužit a chránit společnost. Pokud máte silnou vůli, schopnost rychle reagovat v náročných situacích a umíte pracovat v týmu, může být práce policisty/ky tou pravou výzvou pro vás.

Jako policista/ka budete mít příležitost pomáhat lidem, řešit trestné činy, provádět pátrání a zajišťovat bezpečnost v různých situacích. Budete se podílet na ochraně a udržování veřejného pořádku, což vyžaduje nejen fyzickou kondici a zručnost, ale také schopnost komunikovat a jednat s lidmi z různých společenských vrstev.

U policie nabízíme široké spektrum příležitostí pro rozvoj kariéry, školení a další odborné vzdělávání. Pokud hledáte práci plnou výzev, možností osobního růstu a spolupráce s kolegy, kteří sdílí vaše hodnoty, pak se přidej k našemu týmu a staň se součástí naší organizace, která je hrdá na svou práci a přispívá ke zlepšení bezpečnosti a kvality života naší společnosti.

Budeme se těšit na vaši žádost o přijetí a vaše přínosy pro policii.

POŽADUJEME

  • Občan České republiky
  • Věk 18 – 65 let
  • Čistý trestní rejstřík
  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou nebo výučním listem
  • Zdravotní, fyzická a psychická způsobilost

NABÍZÍME

  • Náborový příspěvek 75.000,-Kč
  • Jistota zaměstnání
  • Stabilní příjem
  • Nástupní plat 30.070,-Kč
  • Pravidelné navyšování platu
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Multisport karta
  • A další benefity pro příslušníky/ce Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Studijní volno Studijní volno
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Služební auto Služební auto
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

AJ benefit benefity bezpečnost Bor hledám HR Hradec IT kraj králové kvality možnost nábor odpovědnost plat policie práce příspěvek rozvoj růst ředitel SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní STK školení Tábor vzdělání vzdělávání zaměstnání zdravotní Zruč žádost díl dovolené hodnoty kariéry karta kov list náborový odbor odborné organizace osobní PR příležitost příslušník rok schopnost součást tým zájem způsobilost