Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

HR Specialista/ka Junior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro významnou českou výrobní firmu hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR Specialista/ka. Hledáme člověka, který je zapálený pro HR/Personalistiku, má rád lidi, těší ho jim vycházet vstříc, nebojí se odpovědné práce. Na této pozici budete zodpovědní za nábor a výběr vhodných kandidátů. Budete komunikovat napříč celou společností a budovat a udržovat vztahy se zaměstnanci. Náplň práce: - Nábor a výběr vhodných kandidátů - Komunikace se zaměstnanci napříč společností - Administrativa spojená s HR procesy (spravovat personální systém, připravovat pracovní smlouvy, jejich změny a ukončení) - Spolupráce se mzdovou účtárnou Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - 5 dnů dovolené navíc - Moderní prostředí dynamické firmy - Příspěvek na stravování - Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce Požadujeme: - Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - Praxi na obdobné pozici min. 1 rok - Jste komunikativní a empatický/á, umíte být diplomatický/á i asertivní - Jste samostatný/á, spolehlivý/á, flexibilní - Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Břeclav
  • Štandart BPPO s. r. o.
  • 22 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Hodonín
  • Montpetrol - Plus, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • MACEK a SYN, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Koryčany
  • DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Ostrava
  • TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Ostrava
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Hradec Králové
  • Sintera Czech s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Praha
  • OREATHEA s.r.o.
Zveřejněno: 11. dubna
  • Pardubice
  • European Active Projects Ltd. s.r.o.
Zveřejněno: 20. srpna
  • Ruzyně, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Česká Lípa
  • ALSTOM Czech Republic a.s.
  • od 26 701 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Malešice, Praha
  • STAFFING 4U s.r.o.
  • 35 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Blatná
  • DURA Automotive CZ, k.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Ostrava
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Frýdek-Místek
  • Staroveské Centrum Vína s.r.o.
  • 17 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Žižkov, Praha
  • Petr Macháček
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. května

Hobel online media s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, AC Jobs, s.r.o., VAG s.r.o., Česká spořitelna, a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., HANYA corporation s.r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., MobileGear s.r.o., Štandart BPPO s. r. o., TextilEco a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, Město Ždánice, Advantage Consulting, s.r.o., Montpetrol, spol. s r.o., Montpetrol - Plus, s.r.o., T Machinery a.s., MACEK a SYN, s.r.o., Burg Ocet s.r.o., Město Kyjov, Lakovna Ladná s.r.o., BORS LOGISTICS s.r.o., HALATS s.r.o., DRIVESTONE a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., TOPRCAR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Data Scientist, HR manager, Kreativec, PR specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Oblastní manažer / manažerka, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kyjov, okres Hodonín, Celá ČR, Hodonín, Ladná, Břeclav, Brumovice, okres Břeclav, Morkůvky, Ždánice, okres Hodonín, Dambořice, Ratíškovice, Bzenec, Veselí nad Moravou, Nedakonice, Koryčany, Buchlovice

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

administrativa AJ asertivní Bor flexibilní hledám hodnocení HR kandidát komunikace Lom Most nábor náplň práce nové ohodnocení pec personální systém práce pracovní pracovní smlouvy procesy prostředí příspěvek specialist specialista společnost spolupráce stravování ukončení Vánoce vhodný vzdělání vztahy změny znalost anglické dovolené finanční firmy jazyk kov list náplň navíc odpovědné odpovědní personální PR proces rok řidič smlouvy systém tým výběr výrobní vztah zaměstnanci zkušenost