HR Specialista/ka Junior

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 35.000 Kč
Kontakt Alexandra Hulíková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Pro významnou českou výrobní firmu hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR Specialista/ka. Hledáme člověka, který je zapálený pro HR/Personalistiku, má rád lidi, těší ho jim vycházet vstříc, nebojí se odpovědné práce. Na této pozici budete zodpovědní za nábor a výběr vhodných kandidátů. Budete komunikovat napříč celou společností a budovat a udržovat vztahy se zaměstnanci.

  • Nábor a výběr vhodných kandidátů
  • Komunikace se zaměstnanci napříč společností
  • Administrativa spojená s HR procesy (spravovat personální systém, připravovat pracovní smlouvy, jejich změny a ukončení)
  • Spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Moderní prostředí dynamické firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Jste komunikativní a empatický/á, umíte být diplomatický/á i asertivní
  • Jste samostatný/á, spolehlivý/á, flexibilní
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist