Práce: Junior technický nákupčí v Olomouci!

lokalita: Olomouc zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v Olomouci, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Junior technický nákupčí.

Máte předchozí zkušenosti z nákupu? Nebo případně jako technolog či programátor CNC strojů?

Vyznáte se ve výkresové dokumentaci?

A máte strojní vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Budete zodpovídat za:

- spolupráci s výrobou a oddělením technologie, primárně v případě nákupu a kooperací

- komunikaci s klienty, dodavateli a partnerskými firmami

- přípravu technické dokumentace

- přejímání dílů z kooperací

Profil kandidáta:

Kdo jste a co umíte:

- máte alespoň středoškolské strojní vzdělání

- máte alespoň rok zkušeností s technickým nákupem nebo s technologií obrábění kovů

- máte chuť se dále učit a vzdělávat

- vyznáte se ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

To nejlepší nakonec!

- mzda 25.000 – 30.000 Kč

- dovolená nad zákonný rámec

- dotované stravování

- příspěvek na penzijní či životní pojištění

- kariérní růst

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se ozvat!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Adam Pastyřík

Telefon

+420 725 807 307

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist