Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér v Přerově!

Lokalita Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Přerově hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR.

Pokud hledáte novou výzvu a v oboru konstrukce máte již zkušenosti (či jste čerstvý absolvent VŠ) a chcete pracovat pro stabilní firmu, která je ve svém oboru na špici, neváhejte a dejte o sobě vědět.

Budu se těšit na Váš životopis!

Popis pozice:

Hlavní náplní Vaší práce bude tvorba či úprava projektové a výrobní dokumentace na základě požadavků klientů. Jedná se o standartizovanou kusovou výrobu a každý kus je odlišný – práce rozhodně nebude rutinou! Jedná se primárně o samostatnou práci (byť budete spolupracovat i s technology a dalšími kolegy), ale v případě většího projektu je nutné spolupracovat v týmu.

Profil kandidáta:

Ten správný kandidát by měl mít SŠ (a 5 let praxe) nebo VŠ vzdělání (praxe je výhodou) ve strojírenství, ideálně v oboru konstrukce. Důležitá je skvělá orientace v konstrukční dokumentaci a orientace ve strojírenských normách. Nezbytná je pak znalost některého s konstrukčních programů - SolidWorks, PTC Creo, AutoCAD, Autodesk Inventor, ... Výhodu budete mít, pokud umíte anglicky!

Nabízíme:

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – dovolená navíc, dotované stravování s výběrem z několika jídel, příspěvek na pojištění, zvýhodněné volání a další! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu.

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové výzvy? Neváhejte se OZVAT!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Zlín

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Odbory - proč a jak je založit

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

absolvent AJ anglicky auto benefit benefity Bor dokumentace dovolená hlavní hledám hodnocení IT kandidát Most možnost nabídka náplň práce NDA nové ohodnocení pojištění pozice práce praxe Přerov příspěvek růst stabilní stravování úprava výrobní dokumentace vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost životopis CAD dar dokument mzdové náplň navíc obor PR profesní profi program projekt projektové případ stroj strojírenství technolog tvorba tým výběr výrobní zkušenost