Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Nákupčí Junior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Logistik / Logistička, Nákupčí
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme šikovného kolegu, který se nebojí výzev. Baví vás komunikace a organizace? Pokud vás láká nákup/logistika rádi vás zaškolíme a naučíme vše potřebné. čeká vás následný posun na vedoucí manažerskou pozici. Dejte o sobě vědět povím vám víc!

Náplň práce:

* Potřebné zaškolení od kolegů
* Řešení nákupních požadavků/ objednávání strojního materiálu
* Zpracování obchodní administrativy
* Sjednávání smluv
* Dokončování objednávek v IS
* Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
* Optimalizace seznamu dodavatelů
* Občasné výjezdy mimo areál

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Organizační schopnosti
* Ochota na sobě pracovat s výhledem postupu na vedoucí, manažerskou pozici
* Řidičský průkaz Sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Atraktivní finanční ohodnocení
*13. plat
*Benefitní program/ např. výhodné mobilní tarify, *Příspěvky na pojištění, atd.
*25 dní dovolené
*příspěvek na stravování a další
*Zásadní profesní růst ve stabilní společnosti
*Místo výkonu práce: Brno

  • Brno
  • oncomed manufacturing a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
Nutně vás hledají
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Brno
  • COMFOR STORES a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Brno
  • GERBRICH s.r.o.
  • 29 000 – 45 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. dubna
  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Zličín, Praha
  • e-Recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Bocanovice
  • Babynabytek s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Mnichovo Hradiště
  • PROF SVAR s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Mníšek pod Brdy
  • abasto s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Praha
Zveřejněno: 1. srpna
  • Červený Kostelec
  • EURONA s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
Zveřejněno: 29. června
  • Holešovice, Praha
Zveřejněno: 8. dubna
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 25. června

Proveon, a.s., VECHRA Expres, spol. s r.o., oncomed manufacturing a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Areklama s.r.o., O2 Czech Republic a.s., T-Mobile Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Crocodille ČR, spol. s r.o., K&L Rock Services s.r.o., HANYA corporation s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Cross buildings s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Pizza Hut, 21 Consult Group s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Möbelix, Trans CB s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Avardy s.r.o., Josef Mrtvý, Globus ČR, v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká spořitelna, a.s., BizonProfessional, s.r.o., COMFOR STORES a.s., GERBRICH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MK doprava s.r.o., Česká pošta, s.p., SAFE LOGIC s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., HANAOL, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Retail active s.r.o., EnergoSolar, Partners Financial Services, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., GEM s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ONIO s.r.o., FRIGERA s.r.o., Ubbe s. r. o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Konzultant / konzultantka IT, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Truhlář / Truhlářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pizzař / Pizzařka

Brno, Celá ČR

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

benefit Brno hledám hodnocení HR IT komunikace manažer místo mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce obchodní ohodnocení plat pojištění postup práce příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravování školení tarif tarify vedoucí výjezd výjezdy výkon vzdělání znalost anglické areál dovolené finanční jazyk kov logistik logistika materiál místo výkonu práce mobilní náplň obchod organizace organizační schopnost organizační schopnosti PR profesní program příspěvky seznam schopnost schopnosti stroj zahraniční