Recepční/podpora kanceláře

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, který poskytuje profesionální finanční služby hledáme komunikativní a reprezentativní osobu, která by měla na starost kompletní chod recepce a podporu kanceláří. Jedná se o zodpovědnou práci s přesahem do administrativy.

Popis pozice:

  • Péče o recepci a kanceláře
  • Obstarávání návštěv, denní emailová i telefonická komunikace s klienty/kolegy v CZ i AJ
  • Podpora kolegů s přípravou dokumentů, zajištění kurýra a taxi, vyplňování vyúčtování služebních cest
  • Komunikace s dodavateli, zajištění objednávek
  • Příchozí a odchozí pošta
  • Výpomoc s aktivitami v rámci facility managementu
  • Organizace meetingů a schůzek, příprava zasedacích místností
  • další organizační úkoly v souvislosti s chodem kanceláří a fungováním celé společnosti

Profil kandidáta:

  • Komunikativní osobnost s dobrou znalostí anglického jazyka (min. B2)
  • Zkušenost z administrativní či recepční pozice výhodou
  • Organizační schopnosti, pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Plný úvazek (40h/týdně)
  • Různorodá role ve stabilní společnosti
  • Skvěle dostupná lokalita kanceláří na Václavském náměstí
  • Balíček benefitů: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, sick days, příspěvek na penzijní spoření, jazykové kurzy, masáže/fyzioterapie na pracovišti atd.

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se o pozici dozvěděli více, zašlete nám Vaše CV v angličtině a my se Vám ozveme nazpět!