Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Vedoucí týmu v restauraci (Ústí nad Labem)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 Kč

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Jsme hrdí na to, co děláme.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Vaříme bez náhražek a od základu, dle tradičních receptur a z těch nejlepších surovin, například čerstvé maso odebíráme výhradně z našeho řeznictví a pečivo z naší pekárny. K dispozici máme největší příruční sklad a celý hypermarket.

Hodil by se nám

Vedoucí týmu do naší restaurace, který zvládne kontrolu chodu prodejního i výrobního úseku, nebojí se převzít zodpovědnost za kvalitu prodávaných pokrmů, za dodržování HACCP a hygienických nároků.

Co vás čeká

Převezmete zodpovědnost za veškeré objednávky a údržbu strojního zařízení. Budete vést a motivovat svůj tým, spravovat jeho docházku, aktivně vyhledávat možnosti snížení nákladů a zvýšení efektivnosti práce podřízených pracovníků.

Průběžně budete pracovat na zlepšování image restaurace (gril, výdej, sezení). Plánování a implementace nových konceptů je nedílnou součástí. Za nepřítomnosti vedoucího oddělení jej zvládnete plnohodnotně nahradit.

Nástupní mzda 32. 000 Kč měsíčně

Spolehnout se můžete na…

● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Karlovy Vary
  • VEMA group s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. října
  • Brno
  • Andrea Řezáčová
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 31. října

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ den dodržování EU HR IT měsíc možnost mzda na dobu neurčitou nad Labem náplň práce nárok nepřítomnost nová odpovědnost partner penzijní připojištění plán plánování plat pojištění práce pracovní pracovník prostředí příklad příplatky připojištění příspěvek restaurace řízení sklad SOU stravenky tarif tarify Ústí nad Labem vedoucí víkend zaměstnanec životopis díl kov možnosti na dobu náklad náplň oddělení pečivo penzijní PR prodej prodejní rámec rok ruční součást stroj technolog tým vybavení výrobní výše zvýšení