Volné místo ve firmě M E T E C H  s.r.o.

Obsluha bodovacích strojů, Věrovany, 2 směny, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Věrovany
Firma M E T E C H  s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.500 – 28.500 Kč
Kontakt Pavla Smýkalová, zobrazit tel. číslo

O nás

M E T E C H  s.r.o.

Jsme výrobní společnost, zabývající se obráběním a zpracováváním kovů a sériovou výrobou. K tomu patří také malosériová i sériová výroba pro automobilový průmysl. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti převážně z německy mluvících regionů. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, práci v příjemném prostředí a kolektivu a další benefity.

O nás

Společnost METECH s.r.o. je výrobní společnost zabývající se zpracováváním kovů. Vyrábíme komponenty pro automobilový a energetický průmysl. Používáme technologie jako mechanické obrábění, lisování a ohýbání, svařování a montáž. Zaměstnáváme cca 200 pracovníků.
Zázemí společnosti včetně výrobních prostor sídlí mimo obec a mimo dosah hromadné dopravní obslužnosti.

Náplň práce:

Práce ve výrobě v oblasti strojírenství, dvousměnný provoz, směna 7,5 hod. od pondělí do pátku, 6–14 a 14–22. Práce je možná v sedě i ve stoje (je možné střídání pozic), není náročná na zaučení, je vhodná i pro absolventy z netechnických oborů. Obsluhuje se bodovací stroj: bodování-navařování matek.

Vhledem k tomu, že se firma nachází mimo dopravní obsluhu a nezajišťuje svoz zaměstnanců, zvažte prosím možnosti vlastní dopravy.

Nástup uvítáme co nejdříve.

Co od Vás očekáváme:

Zašlete nám prosím Váš aktuální životopis. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme se na osobní schůzce.

Získané informace o Vaší osobě bude zpracovávat jen naše společnost METECH s.r.o., za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v prosperující společnosti
  • přátelský kolektiv
  • k základní mzdě čtvrtletní prémie a příplatky dle zákoníku práce
  • stravenkový paušál: 82 Kč/den
  • příspěvek na dojíždění
  • pololetní a roční e-benefity až 10 000 Kč/rok
  • výhody za odpracované roky: finanční poukazy
  • 25 dní dovolené
  • možnost bezúročné půjčky

Benefity

  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát