Volné místo ve firmě BILLA, spol. s r. o.

ÚČETNÍ / FINANČNÍ SPECIALISTA (stačí písemná znalost AJ)

Lokalita Modletice

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rozšiřujeme ekonomické oddělení na centrále společnosti v Modleticích u Prahy a proto hledáme člověka, kterého baví práce s čísly, má dobré analytické myšlení a zájem o širší oblast v oblasti financí.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit

ÚČETNICTVÍ

  • pravidelná kontrola a aktualizace údajů o smlouvě – indexování, obnovování, ukončení, technické zhodnocení
  • Zpracování firemních faktur

CONTROLLING

  • Kontrola mzdových nákladů
  • Tvorba pravidelných zpráv, analýz
  • Podpora kontrolního týmu s měsíčními finančními výkazy, plánováním a ročními audity

CASH MANAGEMENT

  • Řešení pojistných událostí z pojištění odpovědnosti za škodu (Komunikace s pojišťovacím makléřem, poškozeným, pobočkou, předání požadovaných formulářů, získání podkladů)
  • Podpora při řešení pojistných událostí z pojištění majetku
  • Zastoupení cash manažera během dovolené (platby, zajištění optimální likvidity)

Co od Vás požadujeme?

  • Praxi ve financích
  • Zkušenosti ze zahraniční společnosti jsou výhodou
  • Písemná znalost AJ (NJ výhodou)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost, schopnost práce pod tlakem, časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:

  • Možnost osobního růstu
  • Prohloubení znalostí ve financích
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využívat flexibilní pracovní dobu
  • kantýnu přímo na centrále – dotované obědy za 40 Kč
  • dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
  • moderní pracovní prostředí v kancelářích typu open space

Pokud jste ten správný člověk na tuto pozici, tak věřím, že Vás výše uvedená činnost zaujala. Teď už stačí jen kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a odeslat životopis. Budeme se těšit.

Prodejna (pro statistiky)

900 prodejna

BENEFITY:

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce