Finanční účetní - bez znalosti Aj

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Pro našeho klienta posilujeme finanční oddělení a hledáme zkušené účetní.

Nemáte znalost cizího jazyka? Nevadí. Stačí nám předchozí praxe, osobnost týmového hráče a kladný vztah k číslům.

Popis pozice:

  • Zpracování měsíčních, ročních uzávěrek
  • Supervize majetkového účetnictví
  • Supervize mzdového účetnictví
  • Zpracování podkladů pro DPPO
  • Inventarizace
  • Spolupráce s interními i externími auditory, FÚ, Statistický úřad
  • Zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPH, silniční daň, srážková daň)

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Analytické myšlení a spolehlivost

Nabízíme:

  • Fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a požadavků
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu a další volnočasové poukázky
  • Příspěvek při narození dítěte

Zaujala Vás nabídka a chcete se dozvědět o pozici více? Stačí zaslat CV přes odpovědní formulář. :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování