Hledáme lidem práci Manpower

Daňový a účetní specialista se znalostí IFRS/US GAAP

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte-li zkušenosti v oblasti účetnictví mezinárodní výrobní firmy a ovládáte angličtinu, pak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku!!!

Společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá do svých řad nového kolegu na pozici DAŇOVÉHO A ÚČETNÍHO SPECIALISTY SE ZNALOSTÍ IFRS/US GAAP.

Popis pozice:

Co Vás čeká?

  • Zpracování daňových přiznání (daň z příjmu PO, DPH včetně souvisejících hlášení, daň z věcí nemovitých)
  • Kalkulace daně z příjmu pro účely měsíčních závěrek, forecastů a plánů, kalkulace odložené daně
  • Implementace korporátních směrnic do interních směrnic společnosti se zohledněním lokální legislativy, rozšiřování povědomí o těchto směrnicích napříč společností a dohled nad jejich naplňováním
  • Aplikace IFRS pro účely reportování mateřské společnosti zejména v oblasti leasingu, majetku, vykazování výnosů, apod.
  • Řešení daňových a účetních otázek v oblasti pořízení majetku, jeho zhodnocení, oprav a údržby
  • Sledování nákladů na projekty Výzkumu a vývoje

Profil kandidáta:

Co by měl ideální kandidát mít?

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti aplikace IFRS/US GAAP
  • Praxi v oboru a v prostředí mezinárodního výrobního závodu
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou, znalost modulu investičního majetku velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (především MS Excel)
  • Schopnost stanovit si priority

Nabízíme:

Co Vás dále čeká?

  • Stabilní společnost, nadnárodní automotive prostředí
  • Možnost profesního a kariérního růstu a rozvoj v rámci globální společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 13., 14., plat
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Program benefit+
  • Akce pro zaměstnance

  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:
  • Mladá Boleslav
  • Monika Kučerová
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. května

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Mirel Vratimov a.s., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Ostrava, Vratimov, Hlučín, Šilheřovice

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ akce auto automobil benefit bonus bonusy Bor daň ekonom hodnocení interní IT kandidát listy mezinárodní mobil možnost náplň práce nové Office ohledně ohodnocení pec plán plat pojištění pozice práce pracovní pro zaměstnance prostředí příspěvek rozvoj růst řízení sledování SOU specialist specialista společnost společnosti stabilní účetní vzdělání zkušenosti znalost znalosti životní pojištění aplikace daně daňové daňový dobro dovolené DPH firmy investiční kariérní korporát korporátní list měsíční náklad náplň národní oblast oblasti obor penzijní platové ohodnocení PR priority profesní profi program projekt průmysl přiznání report schopnost systém účetnictví výrobní výzkum závod zkušenost životní