Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha svařovacího robota | nástup do kmene!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zručného kandidáta, který je ochoten pracovat na 3 směny a naučit se něco nového. Můžete se těšit na příjemné zázemí menší firmy a stabilitu zaměstnání.

Popis pozice:

  • Zakládání dílů pro svařence
  • Ovládání svařovacího robota
  • Kontrola výrobků
  • Údržba zařízení.

Profil kandidáta:

  • SŠ, SOU v daném oboru výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Zodpovědnost a samostatnost.
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv v menší firmě v Ostravě-Hrabové
  • Dobré platové podmínky
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravu za odpracovanou směnu

  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Praha
  • Lubor Mahulík
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. července

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

absolvent Bor den hledám HR IT kandidát Most možnost náplň práce nové odpovědnost plat podmínky pozice práce příspěvek rozvoj růst řízení samostatnost směny SOU týden týden dovolené navíc vhodné zaměstnání Zruč bota dané díl dovednost dovolené firmy kolektiv kontrola náplň navíc obor obsluha osobní platové podmínky PR profesní profi příjemné příjemný robot schopnost schopnosti