Práce: HR Business Partner - Recruiter

lokalita: Praha zadavatel: TORO TRANS s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naší personálně-poradenskou společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici HR Business Partnera.
Hledáme profesionála, který se chce realizovat, nést si zodpovědnost za svojí činnost a být náležitě ohodnocen.
Ideální pro zkušeného seniora, který chce velkou míru samostatnosti a je zaměřený na výsledky.

Nabízíme:

  • Pestrou práci v turbulentním prostředí
  • Nadstandardní platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích – 30 až 60% z obratu
  • Příjemné pracovní prostředí, možnost home office

Otevřené vztahy a vzájemné sdílení všeho dobrého
Minimální reporting a administrativu
Dlouhodobého profesionálního partnerství
Možnost tvorby vlastního týmu

Pracovní náplň:

  • Akvizice nových klientů a péče o stávající klienty
  • Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů
  • Koordinace výběrových řízení
  • Pravidelná komunikace s kandidáty a klienty
  • Vedení databáze, inzerce atd.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti HR, obchodu
  • chuť pracovat a učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost
  • otevřená komunikace, zdravý selský rozum
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce na PC

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 100.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist