Práce: Dokončovací práce, od 19000kč, 13.plat, stravenky,BRNO-IHNED

lokalita: Brno zadavatel: McROY Czech, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nabízíme

  • Nástupní mzda 19 000Kč
  • Příplatky za směnnost, za práci o víkendu a ve svátky
  • 13.plat (vyplácený v 6. a 12. měsíci)
  • Po zkušební době automatické navýšení mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Smlouva na HPP
  • MOŽNOST VÝBĚRU SMĚN – 8hod směny i 12 hod směny
  • Doprava do zaměstnání ZDARMA
  • Stravenky za každou odpracovanou směnu (70Kč/ks)
  • Stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Po půl roce možnost přechodu do kmenového stavu
  • Nástup možný ihned
  • Čisté prostředí

Náplň práce

  • 8hod směny R/O/N, 12 hod směny KR/DL týden
  • Dokončovací práce: ořezávání a začišťování plastových výlisků
  • Balení a vizuální kontrola produktů

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Pracovitost

NEPOŽADUJEME PŘEDCHOZÍ PRAXI VE VÝROBĚ!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.