Hledáme lidem práci Manpower

HR Business Partner

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás role HR Business partnera?
Láká Vás přátelské firemní prostředí?
Do menšího HR týmu hledáme kolegu/kolegyni – čtěte více!

Popis pozice:

- zpracování a vedení projektů v oblasti HR
- participace na HR projektech jiných vlastníků
- meetingy s vedoucími oddělení, ale také komunikace s řadovými zaměstnanci
- onboarding proces, exit interviews
- účast na jednání s odbory, zpracování podkladů
- podpora nových vedoucích, školení aj.
- spoluúčast za odd. HR na auditech, certifikaci, akreditaci
- spolupráce na vytváření Employer Brandingu
- podpora managementu

Hledáme člověka aktivního, komunikativního, s analytickým přístupem v práci a také s chutí nastavovat nové procesy.
Rovněž by mu neměla chybět trpělivost pro oblast řešení problémů.

Profil kandidáta:

Budoucí kolega/kolegyně by měl/a splňovat:

- VŠ vzdělání
- angličtinu na velmi dobré komunikativní úrovni (min. B2)
- 2 roky praxe na pozici HR BP
- orientaci v zákoníku práce a související legislativě
- znalost práce na PC – MS office samozřejmostí, SAP výhodou

Nabízíme:

- práci pro mezinárodní společnost
- pružnou pracovní dobu
- možnost home office, sick days
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu, stravování, penzijní připojištění
- profesní vzdělávání
- přátelskou firemní kulturu

Zaujala Vás pozice? Ozvěte se nám.

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: po dohodě, možný ihned

Váš životopis, prosím, zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Hradec Králové
  • Jaromíra Hušková
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 11. října
  • Stodůlky, Praha
  • Lada Duchonova
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. června

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ audit Bor branding business den email employer branding hledám home office HR IT kandidát kolega komunikace management mezinárodní místo Most možnost náplň práce nové odbory Office onboarding Ostrava partner penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracoviště pracovní praxe procesy prostředí připojištění příspěvek role sick day SOU společnost spolupráce stravování školení vedení vedoucí vzdělání vzdělávání zákoník znalost životopis brand dovolené employer firemní jednání kolegyně náplň národní oblast oblasti odbor oddělení PC penzijní PR problém proces profesní profi projekt přátelské přístup rok řešení řešení problémů stav tým v práci zaměstnanci