Práce: Nenáročná práce ve výrobě - až 17.000 Kč, doprava zajištěna

lokalita: Mošnov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce automotive plastů, hledáme pracovníky na pozici montážní dělník/ce v automobilovém průmyslu.

Nabízíme Vám dlouhodobou práci v perspektivní společnosti.

Náplň práce:

  • montáž dílů na nalakovaný nárazník (skelet), blinkry, světlomety, lišty
  • přenášení, manipulace a ukládání vyrobených dílů
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční), střídání po týdnu

Místo výkonu práce: Mošnov – zajištěna dotovaná svozová doprava na trasách:
Bílovec – Sedlnice – Mošnov
Bílovec – Nový Jičín – Mošnov
Bílovec – Ostrava – Mošnov

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem
  • dlouhodobou spolupráci
  • základní plat 13.700 Kč příplatky dle zákoníku práce nadstandardní příplatek za víkend ve výši 25 % ze základního platu
  • po zkušební době plat 14.700 Kč nárok na měsíční výkonnostní prémie (mzda po zkušební době až 17.000 Kč/měsíc) stravenky v hodnotě 70 Kč
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • fyzicky nenáročná práce
  • proplacení vstupní zdravotní prohlídky
  • možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
  • místo pracoviště: MOŠNOV (okres Nový Jičín), nástup IHNED

Požadujeme:

  • manuální zručnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu pondělí – pátek
  • zodpovědný přístup k práci

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Mošnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist