Hledáme lidem práci Manpower

HR Business Partner

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Přidejte se do týmu FAURECIA, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Jsme odhodlaní, profesionální, rozmanití s významnou firemní kulturou. Nyní hledáme nového kolegu na pozici HR senior.

Popis pozice:

  • Koordinace personální agendy
  • Implementace a zajištění HR politiky
  • Zajištění souladu se zákoníkem práce
  • Nábor zaměstnanců
  • Reporting
  • Koordinace projektů pro rozvoj a angažovanost zaměstnanců
  • Implementace LEAN procesů v rámci HR

Profil kandidáta:

  • Zkušenost v HR 3 – 5 let
  • Orientace v automobilovém nebo výrobním průmyslu
  • Angličtina na úrovni B2
  • Schopnost porozumění a rozvoje osobností druhých lidí
  • Proaktivní
  • Komunikativní
  • Ambiciózní s chutí růst

Nabízíme:

  • Pololetní bonusy
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Příspěvky do systému benefitů Cafeteria
  • Bonusy za senioritu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Zvýhodněné volání od O2
  • Firemní akce
  • 5 týdnů dovolené

V případě vašeho zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce. Rádi se s vámi poté spojíme a domluvíme setkání, kde si povíme více informací.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Strakonice
  • DURA Automotive CZ, k.s.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Mnichovo Hradiště
  • MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Děčín
  • DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 29. června
  • Praha
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Loučeň
  • Zámek Loučeň a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • COMGUARD a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti

DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka logistiky, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka

Mladá Boleslav, Turnov, Nymburk

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ akce angličtina auto automobil benefit bonus bonusy Bor business druh hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mobil nábor nové partner pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek reporting rozvoj růst SOU společnost společnosti sport stravování uchazeč vyšší zákoník zaměstnanců zaslání životopis agendy anglické české dovolené firemní karta koordinace koordinace projektů osobnost penzijní penzijní pojištění personální personální agendy PR proces procesů profi projekt průmysl případ příspěvky přístup report schopnost systém tým volná pracovní místa výrobní zkušenost životní