Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Dělník v huti s náborovým příspěvkem až 35.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Hrubá mzda 28.000 – 40.000 Kč
Kontakt Monika Gajdošová, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

  • Máte praxi ve výrobě a hledáte práci u stabilního zaměstnavatele v hutním průmyslu, kde dostanete velmi dobře zaplaceno za svou práci?
  • Chybí vám průkazy nebo je máte propadlé? My vás ZDARMA proškolíme a zjistíme průkazy!
  • Nabídek práce máme hodně, od manuální práce bez praxe po vazače, valcíře, soustružníky, lisaře, zámečníky nebo kontrolory výroby! Práci máme pro muže i pro ženy.

Náplň práce:

  • práci vám vysvětlíme a ukážeme na prohlídce pracoviště tak aby vám vyhovovala
  • veškerou práci u nás vám vysvětlíme a dobře zaučíme
  • pošlete životopis, nebo zavolejte a domluvíme se na podrobnostech

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • pracovitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příspěvek od 10.000 do 35.000 Kč podle pracovní pozice
  • průměrná mzda 28.000Kč
  • nadstandardní příplatky za směnnost a rizika
  • 7000 Kč za doporučení nového zaměstnance
  • obědy od 25 Kč
  • obnova propadlých průkazů a zajištění nových ZDARMA! (Vazačský, jeřabnický, atd…)
  • 25 dnů dovolené
  • garance přestupu pod kmen
  • fajn parta mistra i pracovníků
  • dobrá dopravní dostupnost – pracoviště Ostrava
  • Nástup IHNED nebo dohodou

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát