NOVINKA! Práce ve skladu v Praze - mzda až 36 000 Kč !!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Praha
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 36.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Do skladú v okolí Prahy hledáme šikovné pracovníky / čky.  Zajišťujeme dotované ubytování. Práce vhodná pro muže, ženy i páry. Nástup možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce:

  • manipulace s paletovým vozíkem výhodou
  • balení a třídění zboží
  • práce ve třísměnném provozu
  • práce se scannerem
  • vychystávání zboží dle objednávkových listů
  • práce ve směnném provozu

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • časová flexibilita
  • zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • DOCHÁZKOVÝ bonus
  • VÝKONNOSTNÍ bonus
  • týdenní poskytování záloh ve výši 1 000 Kč
  • zabezpečené ubytování za 89 Kč/noc
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Liberec
  • Markéta Kloučková
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Liberec
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Svitavy
  • Zdenka Šimková
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 6. září
  • Hrádek nad Nisou
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., New River International s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zrno zrnko s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

AJ bonus den dění hledám hodnocení IT možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení práce pracovní pracovník praxe růst sklad spolupráce třídění týden ubytování vhodná zdravotní zdravotní stav Zruč finanční kariérní kov list možnost kariérního růstu náplň novinka PR stav