Nabídky práce v Ostravě a okolí pro profesi Dělník / Dělnice

 • Ostrava
 • RIGHT INDICADA s.r.o.
 • 33 000 – 45 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Firemní akce
 • Kafetérie
 • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Ostrava
 • Servis armatur, spol. s r.o.
 • 30 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 22. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ARTEMIS agency s.r.o., Trenkwalder a.s., Servis armatur, spol. s r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Etimos Human s.r.o., RenoServices, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Slévač / Slévařka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Celá ČR, Bohumín, Havířov, Olbramice, okres Ostrava-město, Háj ve Slezsku, Dolní Benešov

Ostrava

Charakteristika města a jeho instituce: Ostrava, třetí největší město v České republice, je průmyslovým a kulturním centrem na severovýchodě. Město má bohatou historii spojenou s těžbou uhlí a hutnictvím. Jednou z klíčových institucí v Ostravě je VŠB - Technická univerzita Ostrava, která hraje významnou roli v oblasti technického vzdělávání a výzkumu. Město je známé také svými divadelními soubory, muzei a sportovními událostmi.

 

Politická a správní struktura: Ostrava je statutárním městem s vlastní samosprávou a má vlastní městskou radu a primátora. Město je rozděleno na několik městských částí, z nichž každá má svou radnici a zastupitelstvo. Tato městská část má určité pravomoci a odpovědnosti v rámci města.

 

Ekonomika a průmysl: Ostrava má bohatou průmyslovou historii, a to zejména v oblasti těžby uhlí a hutnictví. V současné době se však město zaměřuje na rozvoj nových průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, strojírenství a informačních technologií. Město je domovem mnoha průmyslových podniků a firem, které přispívají k ekonomickému růstu regionu.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Ostravě je dobře zajištěna díky železničním stanicím, autobusovým nádražím a letišti Leoše Janáčka. Město leží na křižovatce důležitých dopravních tras, což umožňuje snadný přístup k jiným částem České republiky a k sousedním zemím. Důležitým dopravním prvkem je také Ostravská městská hromadná doprava, která zajišťuje pohodlné cestování po městě.

 

Bydlení a rodinný život: Ostrava nabízí různorodé možnosti bydlení, včetně historických bytů, moderních bytových komplexů a rodinných domů. Ostrava je známá svými kulturními akcemi, parky a sportovními možnostmi, což přispívá k vytvoření příjemného prostředí pro rodiny.

 

Geografie a poloha: Město se nachází na severovýchodě České republiky, v Moravskoslezském kraji. Město je obklopeno kopci a lesy, což nabízí mnoho příležitostí pro turistiku a outdoorové aktivity. Díky výhodné geografické poloze umožňuje snadný přístup k dalším městům v regionu a rychlý přesun do Polska a Slovenska.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Ali co dělník den dle do hledám HR Ina inzerát inzeráty IT Ivo je k kandidát kol ku místa možnost mzda na nepřetržitý nové o ob od Oleg operátor Ota Oto plat po pod postup pozice práce pracovní pracovní místa pro prostředí přes příplatek příplatky s se směny SOU společnost společnosti stabilní to u uchazeč v ve vně vo vyšší z za ze bonus odpovědnost OZP pec pečlivost pracovník před příspěvek řízení specifika stravování týden ubytování Vít výplata auto druh ke měsíc místo mzdy náplň práce nová Ostrava podnik praxe sklad Tom úprava víkend výkon vz vzdělání Zruč životopis bez Hrubá hrubá měsíční mzda měsíční mzda Nošovice podmínky pojištění pracoviště pracovní pozice prostřednictvím průměrná při sport STK stravné životní pojištění Ben benefit bonusy Bor Dino dodržování Havířov hrubá mzda Iva kvality nábor nad NDA penzijní připojištění podle připojištění Týn volno vhodná ode paušál pracovní prostředí průměrný přesčas přesčasy přivydělat rozvoj stravenkový paušál vod výroba zákoník absolvent absolventy Eva hodnocení Nick ohodnocení režim spolupráce školení včetně zaměstnanců zaměstnavatel automobil automobily hlavní mezi mezinárodní mobil pracovní poměr vstříc vzdělávání zkušenosti změny Dan hodiny kontrolor Most náhrada nový průměrné rozvoz Sam samostatnost vhodné zdarma zdravotní akce jídlo Lev nárok AJ fond plnění růst svátek zdravotní stav ISO dění mobilní tarif nabídka nadřízený parkování partner plán proti tarif CZK Ema email oblečení pohovor pohřeb svatba zaslání truhlář znalost znalosti dokumentace zámečník vedení benefity mimo odměny stravenky firma Ian Irma Nika doba EU flexibilní flexibilní pracovní doba na dobu neurčitou pracovní doba smlouva systém technologie týden dovolené navíc interní RECRU směrnice docházka DPČ Jan brigáda Martin evidence výdělek prohlídka Ida zaměstnání teploty vysoké Ela e-mail job jobs Marc Marcel Marcela telefon formulář mistr agentura personální agentura uchazeči blízko Bartoš Jičín kurz kurzy Lea Nový Jičín Studénka vzdělávací kurzy přede zaměstnanec čistá mzda diety Inka linka okolo pomocí v týdnu Hrubý elektro elektromechanik napříč pracovní cesty Ria tarify v zahraničí výjezd zahraničí zdraví home office investor kancelář komunikace Office pracovní nabídka Role vedoucí domov práce z domova Tea úřad spoření kolem budoucnost kvalifikace Jihlava Lom Eric sick day Brod Havlíčkův Brod technik dovolená Karol Karolina Olina energetik Velká farma chování kraj Olomouc ošetřování ošetřovatelka poblíž zemědělství aktuální angličtina ČR jezdec měření němčina Němec Německo Rakousko výjezdy krom výsledky
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Dělník / Dělnice v Ostravě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena