Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), jiný
Lokalita Pardubice
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oboru automotive, hledáme kandidáta na pozici inženýra dodavatelské kvality.

Náplň práce:

  • zajišťovat spokojenost svěřeného dodavatele
  • zodpovídat za výsledky kvality svěřených projektů
  • reagovat na incidenty, vadné výrobky nebo reklamace
  • monitorovat převedení požadavků do specifikací výrobků a procesů

Co od Vás očekáváme:

  • domluvíte se v anglickém jazyce
  • máte odpovídající praxi na oddělení dodavatelské kvality v automotive
  • jste komunikativní a týmový hráč
  • máte zájem se učit a realizovat se v oblasti kvality

Co Vám můžeme nabídnout:

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje
  • měsíční prémie až do výše 10 % z hrubé mzdy
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy, max. 1 500 Kč za měsíc
  • zvýhodněné tarify u T- mobile pro Vás i Vaší rodinu
  • firemní jazykové kurzy (1 hodina týdně v rámci pracovní doby)

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Pardubice
  • Jana Horáková
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. března
  • Dejvice, Praha
  • telvák jan
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Brno
  • Barbara Hadačová
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 16. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Personal fabric - agentura práce, a.s., Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TVAR výrobní družstvo Pardubice, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Miroslav Svoboda, Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RONAL CR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., P Steel s.r.o., peform Chrudim s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., U2K s.r.o., JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích, Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., ELTEP s.r.o., R-PASS s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Projektant / Projektantka, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Manažer / manažerka prodeje, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim, Dolany, okres Pardubice

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Trainee program – první práce pro absolventy

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ auto Bor den flexibilní hledám hodina HR inženýr IT kandidát kurz kurzy kvality měsíc mobil možnost mzdy náplň práce NDA pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní připojištění příspěvek reklama rozvoj specifika spokojenost společnost stravování tarif tarify vedení výsledky anglické dar doby dovolené firemní jazyk kov měsíční možnosti náplň oblast oblasti obor oddělení penzijní PR pracovní doby prémie proces procesů profesní projekt spokojen standard tým výrobní výše zájem závod