Administrátor kmenových dat (ž/m)

Břevnov, Praha
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Německý jazyk (Mírně pokročilý B1)
Vhodné také pro

O nás

Kaufland Česká republika v.o.s.

Jsme úspěšná a stabilní mezinárodní obchodní společnost, která po celé republice provozuje 138 prodejen, 2 distribuční centra v Modleticích u Prahy a v Olomouci a vlastní masozávod v Modleticích u Prahy.

V České republice zaměstnáváme v současnosti více než 25 000 lidí na pozicích nejrůznějšího charakteru: prodavač, skladník, řezník, grafik, účetní, ajťák, nákupčí, personalista, manažer, architekt a mnoho dalších profesí. Práci nebo praxi u nás získáte, ať jste učeň, student, absolvent nebo odborník se zkušenostmi.

Co tě u nás bude bavit

  • podpora našich kolegů z odd. mezinárodního nákupu
  • správa kmenových dat artiklů v centrálním systému SAP
  • kontrola kvality dat napříč systémy
  • administrativní podpora a kontrola podkladů
  • komunikace s klienty převážně v NJ (případně AJ)
  • wow tým, práce a zábava

Co za to dostaneš

  • smlouvu na dobu určitou u TOP zaměstnavatele s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • možnost kariérního růstu
  • placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • vánoční balíček
  • baby balíček při narození dítěte
  • firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • parkování zdarma

Jak si tě představujeme

  • při práci s počítačem jsi jako ryba ve vodě
  • ovládáš NJ (středně pokročilý), AJ výhodou
  • jsi komunikativní a dokážeš skvěle fungovat jak v týmu, tak samostatně
  • dá se na tebe spolehnout díky tvé důslednosti a pečlivosti
  • máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Minit, s.r.o. | Minit, s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
dnešní
Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Praha Praha
  • 43 000 – 61 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Broker Investment, s.r.o. | Broker Investment, s.r.o. | Praha Praha
  • 47 000 – 69 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
DKV EURO SERVICE s.r.o. | DKV EURO SERVICE s.r.o. | Michle, Praha Michle, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Lidl Česká republika s.r.o. | Lidl Česká republika s.r.o. | Stodůlky, Praha Stodůlky, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 31. července
KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. | KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o. | Modletice Modletice
  • 34 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. listopadu
Značky Praha s.r.o. | Značky Praha s.r.o. | Statenice Statenice
  • 39 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. listopadu
Robert Bosch, spol. s r.o. | Robert Bosch, spol. s r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. listopadu
SCHOTT Termofrost s.r.o. | SCHOTT Termofrost s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
XXXLutz, HOFMANN WIZARD s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Broker Investment, s.r.o., CALPRA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Minit, s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., První novinová společnost a.s., Louda Auto a.s., Tesco Stores ČR a.s., McDonald's ČR spol. s r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., NYPRO hutní prodej, a.s., AUTO STYL a.s., Rex Concepts BK Czech s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Infinity Ways s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., První česká předsednická s.r.o., Evolution CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Fitkitchen s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Engel & Völkers, INEXAD s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Pizza Hut, ManpowerGroup s.r.o., DPP Living s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Pavel Provazník, cargo-partner ČR s.r.o., Alza.cz a.s., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., DKV EURO SERVICE s.r.o., Partners Financial Services, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Odborný asistent / asistentka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obuvník / Obuvnice, Rytec / Rytkyně, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Opravář / Opravářka, Editor / Editorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha, Stodůlky, Praha, Karlín, Praha, Ruzyně, Praha, Nové Město, Praha, Horní Počernice, Praha, Radotín, Praha, Dolní Počernice, Praha, Nusle, Praha, Černý Most, Praha, Bubeneč, Praha, Letňany, Praha, Hostivař, Praha, Vinohrady, Praha, Hradčany, Praha, Holešovice, Praha, Libeň, Praha, Ďáblice, Praha, Smíchov, Praha, Braník, Praha, Kobylisy, Praha, Vršovice, Praha, Michle, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

aktuální na dobu neurčitou na dobu určitou zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT