Hledáme lidem práci Manpower

Skladník data administrátor

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka - data administrátora.

Popis pozice:

- Zabezpečuje zásobování surovin, obalových materiálů a expedici hotových výrobků, administraci dat.

- Poskytuje základní podporu SAP na směně.

- Zapisuje všechny požadované hodnoty a parametry do oblastních sanitačních deníků skladu (reporty)

- Vyplňuje průvodní doklady dopravcům a kamionům určeným na expedici

- Provádí inventuru a odstraňuje případné diference ve spolupráci s logistikou

- Koordinuje pohyb materiálu a hotových výrobků mezi externím skladem a interním skladem (vykládka, nakládka)

- Dodržuje bezpečnostní postupy pro řízení paletových vozíků, VZV

Profil kandidáta:

- Minimálně výuční list

- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

- Praxe v oboru skladového hospodářství (VZV zkušenosti a průkaz výhodou, není ale podmínkou)

- Pečlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

- Ochota pracovat na 12hodinové směny, krátký dlouhý týden, ranní a noční

Nabízíme:

- 25 dnů dovolené

- Dotované stravování

- Svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany, Jirčany)

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Sleva na firemní produkty, možnost prodloužení či zprostředkování nového průkazu na VZV

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Hvězdonice
  • AKROS CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. října
  • Čerčany
  • TŘI, z.ú.
  • od 27 000 Kč
  • Votice
  • COMPAG VOTICE s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Příchovice
  • BB vytlačování plastů spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Blansko
  • S-A-S STAVBY spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice, Praha, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Klecany, Beroun, Poděbrady, Příbram

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

administrátor aktuální bezpečnost Bor data den hledám interní IT kandidát Miroslav možnost nabídka nad Sázavou náplň práce nové odpovědnost Office pečlivost penzijní připojištění pojištění Poříčí postup pozice práce praxe připojištění příspěvek řízení Sedlčany sklad směny společnost stravování týden Týn Týnec Týnec nad Sázavou uživatelská znalost vhodné Vlašim Votice zkušenosti znalost životopis dovednost dovolené externí firemní hodnoty komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list logistik materiál náplň oblast obor PC penzijní PR profi průvodní případ report uživatel výrobní zkušenost