JUNIOR SPECIALISTA KMENOVÝCH DAT s AJ

Lokalita České Budějovice
Firma Grafton Recruitment s.r.o.

Domluvíš se anglicky se zahraničními kolegy? Jsi silně zaměřený na detail a baví tě práce spojená s integrací a správou dat?
Pokud Tě láká působení ve společnosti, která nabízí kariérní růst a nespočet benefitů, neváhej a pošli svůj životopis v angličtině.

Hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici „JUNIOR SPECIALISTA KMENOVÝCH DAT s AJ“.

Náplň práce:

  • Podpora a monitoring integrace dat mezi různými ERP systémy
  • Zajištění integrity a nejlepší kvality dat zákazníků a dodavatelů
  • Interní podpora týmu kmenových dat a kolegů z dalších oddělení firmy
  • Pravidelný reporting

POŽADAVKY:

  • min. bakalářské vzdělání
  • anglický jazyk min. na úrovni B2 – budeš pracovat se zahraničním kolegy a tvůj nadřízený bude cizinec
  • praxe a zkušenosti s Excelem, SAPem, či jiným ERP systémem vítaná
  • pečlivost, kreativita, schopnost řešit problémy
  • předchozí pracovní zkušenost v zahraničním týmu vítána

BENEFITY:

  • 13. plat (50–100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
  • 25 dní dovolené s 50% příplatkem
  • 2 Sick day/rok
  • Tréninkový program
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města

Máte zájem o tuto nabídku?