Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

018 Operátor pro pneumatiky budoucnosti

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žatec, okres Louny
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Průmyslová a chemická výroba, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 30.000 – 31.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Připojte se k nám jako operátor pneumatik a ovládněte svět jízdního komfortu. Hledáme zkušeného a motivovaného operátora výroby, který se připojí k našemu týmu ve významné společnosti v automobilovém průmyslu. V našem moderním výrobním závodě se zaměřujeme na výrobu vysoce kvalitních pneumatik pro širokou škálu vozidel. Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí, kde můžete využít své dovednosti v oblasti výroby a přispět k vytváření výrobků světové třídy, připojte se k našemu týmu.

Náplň práce:

  • Ovládání a obsluha výrobních strojů pro výrobu pneumatik
  • Kontrola kvality výroby a provádění potřebných úprav
  • Dodržování předepsaných postupů a standardů bezpečnosti
  • Sledování výrobního procesu a řešení případných problémů nebo poruch
  • Spolupráce s týmem a případná komunikace s nadřízenými ohledně výrobního postupu a úprav

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s prací v oblasti výroby pneumatik nebo v obdobném výrobním prostředí je výhodou
  • Schopnost číst technické výkresy a instrukce je výhodou
  • Znalost ovládání výrobních strojů a schopnost provádět základní údržbu
  • Důraz na kvalitu, pečlivost a schopnost pracovat pod tlakem
  • Schopnost pracovat v týmu a dobré komunikační dovednosti
  • Flexibilita a ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti s dlouhou historií
  • Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje dovedností
  • Konkurenceschopné platové ohodnocení a benefity:
  • Plat až 31 000 Kč
  • Náborový bonus 22 000 Kč
  • Příspěvek na dojíždění až 7 000 Kč (pokud se nacházíte mimo svozovou oblast)
  • Svozová doprava zdarma z Most, Chomutov, Louny, Klášterec n. Ohří, Kadaň
  • Moderní pracovní prostředí a vybavení
  • Přátelský a podpůrný tým + podpora koordinátora
  • Možnost týdenních záloh ve výši 1000 Kč

  • Žatec, Louny
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Bitozeves
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Chomutov
    Benefity:
Zveřejněno: 26. března
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Most
  • Slaný
  • Hradec Králové
  • Simona Vacíková
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 25. května

MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Šmídl s.r.o., DISPONERO s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., ProJobEU s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., LOGIT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Fit and health s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Elflein Transport s.r.o., PATOK a.s., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Möbelix, irg s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, HYGOTREND, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., NOVÁK - papír, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., C.S.CARGO a.s., Agentura práce Gadasová s.r.o., Mattoni 1873 a.s., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., Czech Aerosol, a.s., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., UNIFRAX s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Dispečer / Dispečerka, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička, Technik / technička automatizace

Slaný, Žatec, okres Louny, Celá ČR, Staňkovice, okres Louny, Bitozeves, Postoloprty, Údlice, Havraň, Podbořany, Chomutov, Louny, Otvice, Kadaň, Most, Klášterec nad Ohří, Rakovník, Peruc, Litvínov, Teplice, Kyselka, Rtyně nad Bílinou, Lovosice, Dubí, Ostrov, okres Karlovy Vary

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

auto automobil benefit benefity bezpečnost bonus Bor budoucnost daň den dění dodržování EU hledám hodnocení Chomutov instrukce IT Kadaň Klášterec komunikace kvality Louny mobil Most možnost nábor nadřízený náplň práce NDA ohledně ohodnocení operátor pečlivost plat podpora postup práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek rozvoj růst sledování společnost společnosti spolupráce stabilní týden zaměstnání zdarma znalost dar doprava dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola kvalitní náborový náplň oblast oblasti obsluha oprava platové ohodnocení PR problém proces profesní průmysl přátelský případ rok řešení schopnost standard stroj technické třídy tým vybavení výrobní výroby zájem závod zkušenost