Operátor/ka ve výrobě pneumatik v Otrokovicích

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Otrokovice
Firma Manuvia DreamJob s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 36.000 Kč
Kontakt Markéta Gajdová, zobrazit tel. číslo

O nás

Jsme přední výrobce pneumatik na mimosilniční vozidla

Náplň práce:

  •  budete obsluhovat konfekční stroje, které kompletují surové gumové pláště
  •  mimo jiné budete pracovat s lisy a vykonávat manuální práce pro dokončení pneumatiky

Co od Vás očekáváme:

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • fyzická zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzda dle pozice od 22 000 Kč/měsíc + příplatky
  • náborový bonus 30 000 Kč
  • 13. a 14. mzda ve výši 95% průměrné mzdy
  • 25 dní dovolené
  • nadstandardní příplatek 1500 Kč/měs za nepřetržitý provoz
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz odpolední 10 Kč/h, noční 30 Kč/h
  • nadstandardní příplatky za přesčasy a svátky
  • stravování v podnikové jídelně – poskytujeme 55 % příspěvek na stravu
  • moderní a čisté prostředí
  • zázemí stabilní výrobní firmy
  • ubytování ZDARMA

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát