Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr testování

Lokalita Trutnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Máš elektro vzdělání, ale baví Tě i oblast IT? Domluvíš se anglicky a rád bys pracoval v mezinárodním prostředí? Chceš se podílet na vývoji novinek za použití moderních technologií?

Pro výrobní závod v Trutnově hledáme nové kolegy do týmu Test inženýrů!

Náplň práce:

  • spolupráce s oddělením vývoje
  • testování výrobků v předsériové fázi
  • práce s různými měřícími a testovacími zařízeními
  • zpracování a vyhodnocení výsledků testování
  • spolupráce s výrobou a kvalitou
  • navrhování testovacích metod
  • údržba a programování zařízení

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • znalost principu fungování elektronických obvodů
  • orientace v technické dokumentaci a schématech
  • základní znalosti programování (např. C++ apod.)
  • komunikatovní angličtina
  • technické myšlení a smysl pro detail

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • benefitní program
  • roční bonusy
  • příspěvek na stravování a na penzijko
  • možnost kariérního i mzdového růstu
  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Jaroměř
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • 33 500 – 35 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. srpna
  • Plzeň
    Benefity:
Zveřejněno: 1. března

Ammann Czech Republic s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Green Center s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Lázně 1897, s.r.o., Rubena, s.r.o., RP výtahy s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Halla, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Energetik / Energetička, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka

Nové Město nad Metují, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Česká Skalice, Vrchlabí, Jaroměř, Velichovky, Náchod, Špindlerův Mlýn, Cerekvice nad Bystřicí, Nová Paka, Stará Paka

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

anglicky angličtina benefit benefity bonus bonusy Bor elektro hledám hodnocení HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát mezinárodní místa možnost nabídka náplň práce nové postup pozice práce pracovní pracovní místa prostředí příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti spolupráce stravování Trutnov uchazeč vyšší vzdělání znalost znalosti díl dokument dovolené kariérní myšlení mzdové náplň národní oblast obor oddělení PR profi program případ přístup roční sickday technické technolog test tým údržba volná pracovní místa výrobní závod