- 34 000 – 40 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
LOSKY s.r.o. – Machři v sítích! Jsme jeden z největších dodavatelů výstavby mikrovlnných spojů, základových stanic i liniových staveb, budujeme optické sítě. Objem práce neustále roste a proto potřebujeme rozšířit tým!
Co budeš dělat:
Budeš jednat jako diplomat: Vyjednávání s úřady a majiteli nemovitostí bude tvou každodenní výzvou.
Budeš tvořit budoucnost: Pomůžeš nám realizovat nové projekty a přispěješ k rozvoji kritické infrastruktury naší krajiny.
Budeš analytický: Zpracuješ veškerou potřebnou dokumentaci a budeš sledovat průběh projektů.
Budeš kreativní: Přijdeš s nápady, jak zlepšit naše procesy a usnadnit si práci.
Co bys měl/a mít:
Co bys měl/a mít:
· Nadšení a chuť učit se novým věcem
· Výborné komunikační dovednosti
· Řidičský průkaz skupiny B
· Znalost práce na počítači
· Orientace v technické dokumentaci výhodou
Co ti nabízíme:
· Práci na plný úvazek nebo částečný úvazek
· Mentor pro zaučení a možnost profesního růstu
· Flexibilní pracovní dobu
· Přátelský tým a skvělou atmosféru
· 25 dní dovolené + 2 sick days
· Možnost seberealizace a podílet se na zajímavých projektech
· Atraktivní finanční ohodnocení
Co ještě?
Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice
Start: Ihned nebo dle dohody
Chceš být součástí našeho týmu? Pošli nám svůj životopis

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.