Specialista zákaznické péče

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma Go Digital! s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Služby, umění a kultura, Ostatní

Go Digital! s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho nového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista zákaznické péče. Jsme stabilní, rychle se rozrůstající firma, která zajišťuje zákaznickou péči pro významného klienta.

Jaká je náplň této pozice? Úkolem Specialisty zákaznické péče je především orientovat se na zákazníkův dotaz a správné řešení. Dotazy přicházejí v telefonické či písemné formě (emaily, SMS, dotazy ze sociálních sítí). Důkladné proškolení a udržování znalostí formou dalších školení jsou samozřejmostí. Nejsou proto potřeba speciální znalosti – vše Vás naučíme. Provozní doba oddělení péče pro zákazníky je 8:00 – 18:00, směny dle dohody. Nabízíme plný úvazek i zkrácený, pozice je vhodná i pro osoby se ZTP.

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC
  • Dobrý písemný projev
  • Svědomitost a spolehlivost
  • Ochota pracovat na směny

Výhodou:

  • Zkušenosti v komunikaci se zákazníky
  • Orientace v problematice sociálních sítí

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Možnost zkráceného úvazku na HPP
  • Příležitost i pro osoby ZTP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pestrou pracovní náplň
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pochopení pro rovnováhu mezi prací a volným časem
  • Jisté firemní benefity (stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity)
  • Dotovaný firemní tarif
  • Dobře naladěný kolektiv
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Tak neváhejte a pošlete nám životopis. Rádi Vás pozveme na osobní setkání.

Oslovte nás i v případě dotazů, rádi Vaše otázky zodpovíme.

Těšíme se!

  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března

HOBRA - Školník s.r.o., Go Digital! s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JM-PERFEKT s.r.o., BS FOOD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., MONDO s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., Möbelix, HOFMANN WIZARD s.r.o., PRO-FACTOR cz, s.r.o., LUCIUS FOX engineering s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., J 4 s.r.o., ELEKTRO MOSEV spol. s r.o., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., Marcela Bártová, Surathany s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové, SUKHÓ s.r.o., Střední škola Sion High School, Hradec Králové, 4home, a.s., Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., Prádelna Fišer s.r.o., AETERNITAS pohřební služba, s.r.o., SUMBAWA, s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., První Evropská, s.r.o., MIBET Construction s.r.o., Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, JOB HUNTERS s.r.o., ZAV Capital Trade s.r.o., Linh Ngo Thuy, Ašot Arturi Karapetjan, Chaseflex s.r.o., WK IMPORT s.r.o., FinPrioritaas, s.r.o., Nussara Salacova, HKclean s.r.o., Halil Özzengin, SMĚNÁRNA HK s.r.o., STRONG MAX s.r.o., TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, TopKonstrukt, CZ s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o., Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice pohřební služby, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Automechanik / Automechanička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka státní správy, Manažer / manažerka prodeje, Společník / Hospodyně, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Smiřice, Býšť, Lhota pod Libčany

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

AJ benefit benefity doba dotazy email firma hlavní hledám hodnocení IT listy Most možnost nabídka náplň práce nová nové ohodnocení otázky pec péče pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr pracovní prostředí prostředí příspěvek růst směny SOU specialist specialista společnost společnosti stabilní stravenky školení tarif telefon úvazek vhodná volno zaměstnání zkušenosti znalost znalosti životopis dohody dovolené finanční firemní kolektiv list náplň oddělení osobní PC poměr PR pracovní náplň příležitost případ řešení sociální speciální tým zákazník zkušenost