HR Supervisor

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kontakt Simona Vacíková, zobrazit tel. číslo

O nás

Jsme významná výrobní společnost v oblasti automotive s velmi prestižními zákazníky. Hledáme posilu našeho HR týmu do závodu v Ostrově u Stříbra.

Náplň práce:

  • podpora pro nábor zaměstnanců
  • kontaktní osoba pro jednání s úřady a institucemi
  • sourcing a screening kandidátů
  • správa interní databáze kandidátů
  • vykazování údajů o náboru
  • účast při pohovorech s kandidáty

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s personální agendou ve výrobní společnosti
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
  • aktivní uživatel MS office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • skvělou příležitost k vybudování kariéry v dynamicky rostoucí a perspektivní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení a příspěvek na dopravu 3 CZK/km
  • flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené
  • stravování uvnitř závodu ve firemní kantýně - obědy platí Lear
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • karta sodexo Flexipass - 400 CZK / měsíčně
  • vzdělávací a jazykové kurzy plně hrazené Learem
  • práci na prestižních projektech pro významné automobilky AUDI, BMW, PORSCHE

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát