Skladník s VZV až 28.000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Frýdek-Místek
Firma KOMFORT agentura práce s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč
Kontakt Daniel Šašinka, zobrazit tel. číslo

O nás

Hledáme spolehlivé pracovníky do skladu firmy v Hnojníku.

  • práce na VZV, kontrola a evidence zboží
  • práce na skladě v Hnojníku
  • pondělí - pátek, 3 směnný provoz
  • víkendové přesčasy dobrovolné

Náplň práce:

  • zkušenosti s řízením VZV min. 3 roky
  • spolehlivost
  • 100% docházku

Co od Vás očekáváme:

  • po zapracování rychlý nárůst mzdy (podle dovedností)
  • noční 10%
  • přesčas 25%
  • víkend 10%
  • svátek 100%
  • stravenky 100 Kč (64% hradí zaměstnavatel)
  • jsme schopni vystavit průkaz pro řízení VZV
  • lékařská prohlídka a ochranné pomůcky ZDARMA

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzda 23.500,-Kč
  • plus 1.500 bonus
  • - Dovolená navíc: 25 dnů dovolené
    - Zvláštní prémie: měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, příspěvek na teambuilding 700 Kč
    - Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, školení, vzdělávání, firemní akce

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát