Barma/ka,servírka/číšník

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 3. 2022)
Lokalita Loučná pod Klínovcem
Firma Königsmühle s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč
Kontakt Petr Radimec, zobrazit tel. číslo

Co od Vás očekáváme:

Do nově vybudovaného penzionu v Háji u Loučné pod Klínovcem hledáme zaměstnance na pozici barman/ka, číšník/servírka na celoroční HPP.

Náplň práce:

  • Podle nastavených standardů budete pečovat o naše hosty – konverzovat, prezentovat naši nabídku, obsluhovat hosty v rámci obědů a večerního provozu, vyúčtovávat objednávky apod.

Požadujeme:

  • Pozitivní přístup k práci
  • Pečlivost a samostatnost
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a proaktivní klientský přístup
  • Znalost němčiny na komunikační úrovni, angličtina výhodou
  • Praxi v oboru

Nabízíme:

  • nadstandartní platové podmínky + bonusy
  • Hlavní pracovní poměr
  • Práce 12 hodin denně krátký/dlouhý týden
  • slušné a férové jednání
  • nové a čisté moderní prostředí
  • Pravidelné školení všech kategorií
  • V případě potřeby zajištění ubytování
  • Nástup červen 2022

Pokud Vás láká být součástí nového penzionu, kde budete mít prostor a možnosti pro seberealizaci a pro vytvoření prostředí, kam se budou lidé rádi vracet zašlete nám svůj profesní životopis.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát