Práce: Montér / elektromontér (celá ČR)

lokalita: Celá ČR zadavatel: ENERGON ENERGO, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Baví Vás rozmanitá práce? Nudí Vás rutina? Říkají o Vás, že umíte všechno? Máte zkušenosti jako zámečník či elektrikář nebo jste v oboru nováčkem?

Do naší společnosti hledáme zručného montéra či elektromontéra pro stavby v průmyslu a energetice.

Jsme dost velcí na to, abychom si troufli na velké zakázky a zároveň si udržujeme rodinný přístup. Naši lidé jsou samostatní a všestranní, na stavbě dokážou vyřešit téměř cokoliv.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Veškeré montážní a elektromontážní práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých průmyslových a energetických staveb po celé České republice

CO JE K TOMU POTŘEBA:

  • vzdělání minimálně střední odborné, obor elektro výhodou
  • velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně § 5 a řidičský průkaz alespoň skupiny B
  • zkušenosti s podobnou prací se Vám budou hodit
  • pečlivost, aby se na Vaši práci dalo spolehnout
  • samostatnost, kdy nečekáte, až Vám někdo řekne, jak a co máte dělat
  • chuť za prací dojíždět a pracovat v partě zkušených montérů

CO NABÍZÍME:

  • dostanete smlouvu na plný úvazek
  • pracujeme 40 hodin týdně od pondělí do čtvrtka
  • férově Vás zaplatíme hodinovou mzdou včetně přesčasů
  • mzda až 40 tisíc Kč měsíčně dle nasazení, zkušeností a pracovních výsledků
  • můžete se toho u nás hodně naučit i z ostatních profesí
  • otevřenost – u nás se hraje na rovinu
  • pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 35.000 Kč

Toplist