Práce: Montér / elektromontér (celá ČR)

lokalita: Celá ČR zadavatel: ENERGON ENERGO, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do naší společnosti ENERGON ENERGO, s.r.o. v Plzni hledáme zručného montéra či elektromontéra pro stavby v průmyslu a energetice. Zaměřujeme se na výstavbu, rekonstrukce a údržbu zařízení VN, VVN a ZVN včetně sekundární techniky (ŘS, elektrické ochrany) v průmyslu a energetice.

Baví Vás rozmanitá práce? Nudí Vás rutina? Říkají o Vás, že umíte všechno? Máte zkušenosti jako zámečník či elektrikář nebo jste v oboru nováčkem? Přihlaste se k nám.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Veškeré montážní a elektromontážní práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých průmyslových a energetických staveb po celé České republice

CO JE K TOMU POTŘEBA:

  • Vzdělání minimálně střední odborné, obor elektro výhodou
  • Velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně § 5 a řidičský průkaz alespoň skupiny B
  • Zkušenosti s podobnou prací se Vám budou hodit
  • Pečlivost, aby se na Vaši práci dalo spolehnout
  • Samostatnost, kdy nečekáte, až Vám někdo řekne, jak a co máte dělat
  • Chuť za prací dojíždět a pracovat v partě zkušených montérů

CO NABÍZÍME:

  • Dostanete smlouvu na plný úvazek, nástup je ihned nebo dle dohody
  • Pracujeme 40 hodin týdně od pondělí do čtvrtka
  • Férově Vás zaplatíme hodinovou mzdou včetně přesčasů
  • Mzda až 40 tisíc Kč měsíčně dle nasazení, zkušeností a pracovních výsledků
  • Můžete se toho u nás hodně naučit i z ostatních profesí
  • Otevřenost – u nás se hraje na rovinu
  • Pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace

Klíčová slova: montér, elektromontér, elektromechanik, elektrotechnik, dělník, mechanik

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist