Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SUPERVIZE VÝROBY 1SMĚNA AŽ 55.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 50.000 – 55.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi zvyklý vést a zodpovědně pracovat s kolektivem podřízených? Máš zkušenosti s vedením lidí, případně i vedení malé firmy? Máš blízko ke strojní výrobě a přitom jsi i organizačně zdatný?

Pak o sobě dej vědět a pošli CV na e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

* Vedení kolektivu svářečů a zámečníků
* Komunikace napříč firmou - s managementem a mistry
* Reportování a organizace lidí ve výrobě
* Umět plánovat a být flexibilní ke změnám

Co od Vás očekáváme:

* Min SOU technického směru
* Praxi ve vedoucí pozici nutností!
* PC administrativní úroveň
* MS Excel
* Silné komunikační a organizační dovednosti
* Angličtina - mírně pokročilá

Co Vám můžeme nabídnout:

* Čisté pěkné prostředí nové haly
* 5 týdnů dovolené
* Pouze ranní směna PO-PÁ, 6:00 – 14:30
* Dotované obědy
* Penzijní připojištění
* Odměnu za doporučení kolegy
* Místo práce : Hodonín

Manažer České pobočky

Nutně vás hledají
  • Břeclav
  • Standart BPPO s. r. o., odštěpný závod
  • 45 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Morkůvky
  • Diakonie ČCE - středisko BETLÉM
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Břeclav
  • UEG s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • Helian Group s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Zlín
  • KONFORM - Plastic, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 9. července

Standart BPPO s. r. o., odštěpný závod, Advantage Consulting, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Pokorny industries s.r.o., Karel Kaňák, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., TextilEco a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, ROSSO STEEL, a.s., NonToxCity s.r.o., T Machinery a.s., Burg Ocet s.r.o., AGROS servis s.r.o., UEG s.r.o., Helian Group s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu

Břeclav, Hodonín, Celá ČR, Rohatec, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Morkůvky, Zaječí, Ratíškovice, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

administrativní angličtina CV den flexibilní Hodonín IT job jobs komunikace management místo mistr náplň práce nové penzijní připojištění plán pojištění práce prostředí připojištění SOU vedení vedoucí zámečník zkušenosti dovednost dovolené firmy kolektiv komunikační náplň organizace organizační dovednost organizační dovednosti PC penzijní PR případ report směna stroj technické zkušenost