Vyhlášení vánoční soutěže o pracovní pobyt v Londýně v hodnotě 25.000,- Kč!

Dne 23.12.2015 jme pro vás ve spolupráci s agenturou Czech-us představili soutěž o pracovní pobyt v Londýně v hodnotě 25.000,- Kč.

Rádi bychom předně poděkovali všem, kteří se soutěže zúčastnili, bylo Vás opravdu mnoho. Zadání bylo jednoduché, poslat nám email a v něm napsat, proč má člověk zkusit vyrazit za prací do Londýna. Z mnoha soutěžních odpovědí byla porotou složenou ze členů týmu agentury Czech-us vybrána soutěžní odpověď Michaely Mohauptové

Celý tým Jenprace.cz výherkyni gratuluje!

Soutěžní odpověď Míši byla opravdu hodně rozsáhlá, ovšem nikoliv bezpředmětná, to právě naopak. Příběh Míši je opravdu zajímavý a je škoda, že si nepřeje, abychom zobrazili celý text její odpovědi. Zkusíme její příběh alespoň krátce shrnout. Míše je 27 let, ještě před rokem měla stabilní práci v bance na Slovensku, pak se však rozhodla cestovat a pomáhat lidem. Odcestovala na 4 měsíce do Indie, kde v rámci neziskové organizace pomáhala dětem. Po návratu na Slovensko se podívala s přítelem do Londýna a zamilovala si jej, rozhodla se, že tam chce pracovat. 

Bohužel, jak to asi všichni známe, problém byly finance. Odcestovat do Londýna není prostě jen tak. Míša je naším fanouškem na Facebooku a ihned po vyhlášení ji soutěž zaujala, byla potencionálním řešením její situace. Sice chvilku váhala, protože nevěděla co přesně napsat, ale nakonec se rozhoupala a ....vyhrála :-)

Ještě jednou Míše gratulujeme a doufáme, že tento pracovní pobyt naplní její očekávání a pomůže jí splnit si své sny. Jsme rádi, že jsme mohli být "zprostředkovateli" a držíme palce. Níže připojujeme pár Míšiných fotek, které nám zaslala společně s její soutěžní odpovědí.

 

 

Publikováno: 19. 1. 2016

Komentáře ke článku

Obrázky ke článku

Toplist