Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Brigáda PRIMARK - plánuj si směny sám/a

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Chceš být součástí startu PRIMARKU v Brně? Hledáš brigádu s možností vlastního plánování směn? Pošli nám životopis nebo zavolej na číslo zobrazit tel. číslo a zarezervuj si své místo!

Náplň práce:

  • péče o vzhled prodejny
  • komunikace se zákazníky, poradenství
  • doplňování zboží na prodejnu

Co od Vás očekáváme:

  • samostatnost a odpovědnost
  • komunikativnost
  • týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v mezinárodní společnosti - můžeš nastartovat svoji kariéru
  • práci v moderním a přátelském prostředí
  • možnost naplánovat si směny podle tvých možností
  • odměnu 144 Kč/ hodinu
  • startujeme v průběhu září

  • Brno
  • MUNIPOLIS s.r.o.
  • 27 500 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Globus ČR, v.o.s.
  • 385 100 Kč / rok
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Třebonice, Praha
  • McDonald's
  • 8 500 – 12 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 12. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, Advantage Consulting, s.r.o., Gabriela Kowalczyková, Hošek Motor a.s., 21 Consult Group s.r.o., SOMISO s.r.o., ESOX, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Möbelix, Hilti ČR spol. s r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Větrník, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ATLAS software a.s., ELFETEX, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Forscope a.s., KANZELSBERGER a.s., JISTU recruitment s.r.o., Pet Planet s.r.o., PTF financial s.r.o., LKQ CZ s.r.o., REJZR s.r.o., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., GOAL SPORT technology s.r.o., Winkler CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Horavia s.r.o., DHO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BBND GROUP s.r.o., SMS finance, a.s., HANYA corporation s.r.o., Prestify s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., MUNIPOLIS s.r.o., H&B Group s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., CESK, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Proveon, a.s., Josef Manner s.r.o., Partners Financial Services, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Shift leader / Vedoucí směny

Celá ČR, Brno

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

brigáda den komunikace mezinárodní místo Most možnost náplň práce nová odpovědnost péče plán plánování poradenství práce prostředí samostatnost směny SOU společnost společnosti zaměstnání životopis náplň národní PR prodej přátelské součást tým zákazník