Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Brigáda PRIMARK - plánuj si směny sám/a

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Chceš být součástí startu PRIMARKU v Brně? Hledáš brigádu s možností vlastního plánování směn? Pošli nám životopis nebo zavolej na číslo zobrazit tel. číslo a zarezervuj si své místo!

Náplň práce:

  • péče o vzhled prodejny
  • komunikace se zákazníky, poradenství
  • doplňování zboží na prodejnu

Co od Vás očekáváme:

  • samostatnost a odpovědnost
  • komunikativnost
  • týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v mezinárodní společnosti - můžeš nastartovat svoji kariéru
  • práci v moderním a přátelském prostředí
  • možnost naplánovat si směny podle tvých možností
  • odměnu 144 Kč/ hodinu
  • startujeme v průběhu září

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE